Beschikbaarheid
Faciliteiten
Gasten over Landgoed Springtij:
‘Geweldig top daar mooie lokatie’
Gastvrije mensen Petra en Robert leuke mooie vakantie huizen echt een aanrader
Fam Henskens
‘Ideale rustige locatie’
Complete bungalow op een royaal aangelegd rustig terrein. Hulpvaardige eigenaren altijd aanwezig.
Hans ter Mors
‘Abseits vom Trubel und doch fußläufig zu Strand und Dorpstraat De Koog’
Das Landgoed Springtij liegt in optimaler, fußläufiger Entfernung (< 20 Minuten) vom Zentrum De Koog und vom Strand (Paal 20 oder 21). Wir waren jetzt ein zweites Mal zu Besuch und fanden wie beim ersten Mal ein gepflegtes und gut ausgestattetes Ferienhaus vor. Die große Rasenfläche vor den Häusern ist ideal geeignet, kleineren Kinder auch das alleinige Spielen auf den vorhandenen Geräten zu ermöglichen – denn von der Terrasse hat man immer eine gute Sicht auf das Geschehen.
‘Prachtig huis!’
Mooi en modern huis met veel comfort. Locatie is vlakbij het centrum en op wandelafstand van bos, strand en duinen. Ook voor de kinderen is het fijne plek waar ze heerlijk buiten kunnen spelen. Wij komen graag nog een keertje terug!
Jeriça Hartholt
‘Heerlijk verblijf in prima onderkomen’
In juli hebben we met z’n vijven een week in één van de vakantiehuizen in het Koetshuis doorgebracht. Wat een heerlijke vakantiewoning was dat. Prima bedden, fijn beddengoed en genoeg servies e.d.. De ligging is perfect en door de kleinschaligheid van het park heel erg rustig. Het sanitair is ietwat verouderd, maar het werkt allemaal nog prima. Eén écht minpuntje: de douchekop in het bad (badkamer bovenverdieping) kan niet hoog genoeg. Maar dat is het dan ook.
Matthijs