Beschikbaarheid
Faciliteiten
Gasten over Landgoed Springtij:
‘Heerlijk verblijf in prima onderkomen’
In juli hebben we met z’n vijven een week in één van de vakantiehuizen in het Koetshuis doorgebracht. Wat een heerlijke vakantiewoning was dat. Prima bedden, fijn beddengoed en genoeg servies e.d.. De ligging is perfect en door de kleinschaligheid van het park heel erg rustig. Het sanitair is ietwat verouderd, maar het werkt allemaal nog prima. Eén écht minpuntje: de douchekop in het bad (badkamer bovenverdieping) kan niet hoog genoeg. Maar dat is het dan ook.
Matthijs
‘Heerlijk huisje koetshuis 2’
Mooi en net huisje , heel goede locatie zéér centraal met dorp dichtbij.
Onno Olieslager
‘Prachtig huis!’
Mooi en modern huis met veel comfort. Locatie is vlakbij het centrum en op wandelafstand van bos, strand en duinen. Ook voor de kinderen is het fijne plek waar ze heerlijk buiten kunnen spelen. Wij komen graag nog een keertje terug!
Jeriça Hartholt
‘goede service ,leuk verblijf’
wij zaten in gedeelte van het koetshuis.Het was een prima verblijf voor een lang weekend.
welkomsboek vernieuwen misschien met wificode erin en tips.
we komen zeker een keer terug.
bedankt voor de goede service.
fam den boer
‘Leuk verblijf, wel wat gedateerd huisje’
Wij zijn nu voor de derde keer op Landgoed Springtij geweest, deze keer in het Koetshuis. Wij vinden het huisje wat gedateerd. We krijgen het idee dat de eigenaren er niet zo heel veel zin meer in hebben en dat heeft toch zijn weerslag op ons verblijf gehad. Buiten dat is de ligging en kleinschaligheid van Landgoed Springtij iets heel fijns en hebben we een fijne week gehad.
Anke